Шкіра крокодила купити - недорого в Україні

ID 175
ID 155
Сумка-клатч Croco Leather зі шкіри крокодила синя

4263 грн

Доставка 1-2 дні
ID 156
Сумка-клатч Croco Leather зі шкіри крокодила рожева

4263 грн

Доставка 1-2 дні
ID 167
Сумка Croco Leather коричнева зі шкіри крокодила

4930 грн

Доставка 1-2 дні
ID 138
Сумка-клатч Croco Leather зі шкіри крокодила винна

5220 грн

Доставка 1-2 дні
ID 157
Сумка-клатч Croco Leather зі шкіри крокодила чорна

5999 грн

Доставка 1-2 дні
ID 194
ID 195
Сумка Croco Leather помаранчева комбін...

4930 грн

Доставка 1-2 дні
ID 196

12325 грн

Шкіра рептилії має неповторну фактуру і запам'ятовується малюнок. Вона впізнавана, красива і неймовірно стильна. Цей матеріал є втіленням розкоші і престижу. За доданнях він приносить своєму власнику удачу і успіх не тільки в бізнесі, але і в особистому житті. Тож не дивно, що вироби так популярні, а ціна шкіри крокодила не знижується протягом багатьох років.

Переваги матеріалу:

- Тривалий термін експлуатації.
- Неймовірна практичність.
- Ексклюзивний дизайн (фактура і узор на матеріалі не повторюються).
- Міцність і стійкість до пошкоджень.
- Вологостійкість.

Світовим центром вироблення шкіри рептилії є Таїланд. Але, навіть перебуваючи у Львові або Маріуполі, ви з легкістю купите елітні аксесуари з крокодилячої шкіри, адже їх поставляє в Україну наш інтернет-магазин Crocothai.com.ua. Кращі ціни, величезний вибір, миттєва доставка!

Ціна виробів зі шкіри крокодила - діапазон цін на крокодилячу шкіру в Україні

Цей матеріал дуже цінується на світовому ринку, оскільки виглядає незвично, а носиться неймовірно довго. Покупців не зупиняє висока ціна виробів з натуральної шкіри крокодила, оскільки мати портмоне з незвичайною фактурою і візерунком вважається престижним. Гаманець або чохол зі шкіри рептілій надає власникові особливий статус, підкреслюючи як витончений смак, так і певне фінансове становище.

До недавнього часу купити недорого сумку зі шкіри крокодила в Україні було фактично неможливо. Доводилося замовляти товар з Таїланду до Києва через посередників, а доставка значно збільшувала кінцеву вартість аксесуара. Тепер все простіше, адже наш інтернет-магазин Crocothai.com.ua пропонує недорого купити вироби зі шкіри крокодила в Дніпрі без посередників.

Crocothai.com.ua - речі зі справжньої шкіри крокодила

В Україні крокодил - тварина екзотичне. З причини відсутності досвіду потенційним покупцям відрізнити натуральний матеріал від підробки. А оскільки попит на вироби зі шкіри крокодила надзвичайно високий, велика ймовірність потрапити на репліку.

Наш магазин принципово продає виключно оригінальні речі, виготовлені з натуральної шкіри рептилії. Звернувшись в Crocothai.com.ua, ви можете купити справжні вироби зі шкіри крокодила в Харкові. Тільки оригінал! Найвища якість, підтверджене сертифікатами. Кожна річ має унікальний дизайн і малюнок, який з першого погляду підкорить своїм екзотичним магнетизмом.

Що можна замовити зі шкіри крокодила і яка ціна?

Ми отримуємо товари безпосередньо від виробників, пропонуючи жителям Одеси та інших міст України справжній ексклюзив з Таїланду. У нас можна купити:

- Чоловічі і жіночі сумки з натуральної шкіри крокодила.
- Стильні клатчі.
- Практичні і презентабельні гаманці, портмоне.
- Зручні ремені.
- Затискачі для грошей.
- Обкладинки на документи.
- Інші модні аксесуари, які стануть ідеальним доповненням вашого образу.
Асортимент нашого магазину регулярно розширюється. Слідкуйте за оновленнями на сайті!