Про нас Сrocothai.com.ua

Інтернет-магазин Crocothai.com.ua вітає всіх шанувальників ексклюзивних, незвичайних речей. Пропонуємо всім жителям України придбати унікальні вироби з екзотичної шкіри, виготовлені руками тайських умільців.

Аксесуари й галантерея зі шкіри екзотичних тварин втілюють в собі самобутність і харизму далекої країни. Тепер немає необхідності шукати постачальників або летіти за океан, щоб купити сумку зі шкіри пітона. Наша мета - внести різноманітність в сірість типового українського асортименту. Ми покажемо вам, що шкіра акули, скати, крокодила, змії підходить для виробництва аксесуарів не гірше, ніж звичні матеріали.

Crocothai.com.ua - кращий вибір товарів з екзотичної шкіри

Пропонуємо всеосяжний асортимент речей з незвичайних і унікальних матеріалів, що вважаються для України справжньою екзотикою. Запропонована у нас галантерея та аксесуари відрізняються бездоганною якістю, а також радують доступною ціною. Наш магазин - це Мекка для шанувальників унікального стилю. Тут знайдеться виріб для кожної групи покупців:

• Для жінок можемо запропонувати унікальні колекції сумок, клатчей, портмоне. Ви не залишитеся байдужі до речей з ексклюзивним дизайном. Підкресліть вашу індивідуальність особливим аксесуаром з екзотичної шкіри!
• Чоловікам пропонуємо купити бізнес-товари та іміджеві доповнення - портмоне, папки, сумки, затискачі для грошей, барсетки та чохли для планшетів.
• Корпоративним клієнтам готуємо спеціальні пропозиції на товари з екзотичної шкіри для нанесення фірмової символіки.

Заглянувши в наш магазин, ви не залишитеся розчаровані! Адже наш асортимент великий і регулярно оновлюється. При цьому кожна річ унікальна і неповторна. Купуючи у нас, ви отримуєте єдиний в своєму роді аксесуар, що підкреслює саме ваш імідж!

Переваги нашого магазину:

• Величезний досвід оптових і роздрібних продажів на території України: Київ, Львів, Одеса, Харків, Дніпро і т.д.!
• Прямі поставки товару від виробників з Таїланду!
• Регулярне оновлення асортименту!
• Максимально широкий вибір товарів зі шкіри екзотичних тварин: ската, крокодила, страуса, змії, слона!
• Можливість купити якісні вироби з екзотичної шкіри в будь-який час доби, адже магазин працює без перерв і вихідних!
• Доступні ціни, знижки та спеціальні пропозиції для оптових покупців!
• Вежливое обслуговування та індивідуальний підхід до кожного клієнта!

Ми працюємо з перевіреними виробниками Таїланду, зарекомендували себе на ринку. А це гарантує бездоганну якість і найнижчу ціну виробів в Україні!

Всі товари мають докладний опис і фото, що спрощує вибір. Купити виріб з екзотичної шкіри на сайті максимально просто. Менеджери швидко зв'язуються з клієнтами для уточнення деталей замовлення. Відправляємо посилки в будь-яку точку країни: Київ, Одеса, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Рівне, Суми, Маріуполь, Ужгород, Львів. Ми щиро впевнені, що якість виробів і рівень обслуговування забезпечить вам справжнє задоволення від покупки! Ласкаво просимо в вабливий світ модної екзотики!